Naše práce

Prezentační filmy

Video-prezentace firem, výrobku a služeb. Výroba a postprodukce hodnotných a poutavých videoprezentací měst, obcí, sdružení obcí a mikroregionu. Forma prezentačních audiovizuálních děl je mimo jiné ovlivněna i tím, pro jakou cílovou skupinu je prezentace určena. Klademe velký důraz na přesvědčivost, srozumitelnost a efektivitu prezentace.

Reklamní spoty

Výroba a postprodukce reklamních spotů, internetových video-reklam a dalších reklamních spotů vhodných k umístění na webové stránky. Efektivní zásah cílové skupiny dobrou reklamou!

Reportáže a dokumenty

Produkce a postprodukce reportáží a dokumentů pro použití v televizi, na webových stránkách nebo pro využití vlastní propagace.

Videozáznamy z různých společenských akcí

Produkce a postprodukce technicky propracovaných videopořadů. Záznamy koncertů,divadel, módních přehlídek, výstav, firemních akcí, maturitních plesů, a dalších společenských událostí. Více-kamerový způsob natáčení a synchronní střih.

Výukové filmy a instruktážní filmy

Technicky a didakticky propracované audiovizuální produkty, které jsou nedílnou součástí koncepce každého školení.

Valid XHTML 1.0 Strict

Copyright © 2010-2024 ARTSTUDIO foto & video, všechna práva vyhrazena | Výroba webových stránek | Svatební foto nejlevněji